BearShare 12.0.0.134249

2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 2 kez oylandı )
Loading...

Internet ortamından müzik dinlemek ve indirmek gün geçtikçe önemli bir hal alıyor. Bu ihtiyaçlarınızı da karşılamak için Türkçe dil desteği dahi sunan BearShare ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Dünya genelin de oldukça yaygın kullanılması nedeniyle, çok zengin bir veritabanı bulunuyor. İsterseniz müzik indirin, isterseniz indirmeden dinleyin.

Birçok tartışmaya konu olsa da programın en önemli ayrıcalığı dinlediğiniz, indirdiğiniz ve dosya paylaşımın da bulunan her şey sizin gibi diğer kullanıcılar tarafından yapılıyor. Bilgisayarınızdan belirlediğiniz bir klasör diğer kullanıcılar tarafından paylaşıma açık hale gelir. Yani paylaşıma izin verdiğiniz klasörden kullanıcılar müzik dinleyebilir ya da indirebilir, sizde aynı şekilde onların paylaşıma izin verdiği klasörlerden bu fonksiyonları kullanıyorsunuz. Her ne kadar programda virüs koruma özelliği bulunsa da, indirilen dosyalar diğer kullanıcılardan çekildiği için sizde kendi tedbirinizi diğer virüs koruma programları ile almasınız.

Diğer bir özelliğinden bahsetmek gerekirse, müzik dinleme ve indirme işlemlerini yaparken BearShare de bulunan sohbet özelliğini kullanarak diğer kullanıcılar ile iletişim, sohbet halin de bulunabilirsiniz. Müzik dinleme işlemleriniz de sizlere yeni bir deneyim sunan BearShare denenmesi gereken programlar arasındadır.

Dünya genelinde toplam da 20 milyonu aşkın şarkı ve video indirebilirsiniz. Gelişmiş özellikleri bulunan medya oynatıcısı mevcuttur. İndirme işlemine aldığınız dosyalar hızlı bir şekilde inecektir. HD video desteği sunar. Ebeveyn kontrolü bulunuyor olması çok güzel bir ayrıcalıktır. Kısacası BearShare ile bedava müzik indirmek için daha ne bekliyorsunuz.

Not: Kurulum yaparken, kullandığınız tarayıcıda ana sayfa değiştirme ve eklenti yüklemesi gibi işlemler yapılacaktır. Kurulum esnasında bunları işaretlemeyin adım adım ilerleyin.

BearShare 12.0.0.134249 BENZER İÇERİKLER
BearShare 12.0.0.134249 YAPILAN YORUMLAR

 • efe efes
  3 sene önce

  En iyi müzik indirme programı denilebilir kacirmayin bunu
  arayüzü çok kullanışlı

  • admin
   3 sene önce

   Oldukça kaliteli bir müzik indirme programıdır, sizde memnun kalmışsınız programdan buna sevindim.