BearShare 12.0.0.134249
Lisans : Ücretsiz
Ekleyen :
Dil : Türkçe
Kısıtlama : Yok
Üretici :
İşletim Sistemi : Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Güncelleme : 12 Oca 2017
Üye P.
  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  Loading...Loading...
Editör P.
Şimdi İndir 1.54 MB
 • BearShare 12.0.0.134249
 • BearShare 12.0.0.134249
 • BearShare 12.0.0.134249

Bedava Müzik İndirme Programı

tarafından 2 sene önce

Internet ortamından müzik dinlemek ve indirmek gün geçtikçe önemli bir hal alıyor. Bu ihtiyaçlarınızı da karşılamak için Türkçe dil desteği dahi sunan BearShare ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Dünya genelin de oldukça yaygın kullanılması nedeniyle, çok zengin bir veritabanı bulunuyor. İsterseniz müzik indirin, isterseniz indirmeden dinleyin.

Birçok tartışmaya konu olsa da programın en önemli ayrıcalığı dinlediğiniz, indirdiğiniz ve dosya paylaşımın da bulunan her şey sizin gibi diğer kullanıcılar tarafından yapılıyor. Bilgisayarınızdan belirlediğiniz bir klasör diğer kullanıcılar tarafından paylaşıma açık hale gelir. Yani paylaşıma izin verdiğiniz klasörden kullanıcılar müzik dinleyebilir ya da indirebilir, sizde aynı şekilde onların paylaşıma izin verdiği klasörlerden bu fonksiyonları kullanıyorsunuz. Her ne kadar programda virüs koruma özelliği bulunsa da, indirilen dosyalar diğer kullanıcılardan çekildiği için sizde kendi tedbirinizi diğer virüs koruma programları ile almasınız.

Diğer bir özelliğinden bahsetmek gerekirse, müzik dinleme ve indirme işlemlerini yaparken BearShare de bulunan sohbet özelliğini kullanarak diğer kullanıcılar ile iletişim, sohbet halin de bulunabilirsiniz. Müzik dinleme işlemleriniz de sizlere yeni bir deneyim sunan BearShare denenmesi gereken programlar arasındadır.

Dünya genelinde toplam da 20 milyonu aşkın şarkı ve video indirebilirsiniz. Gelişmiş özellikleri bulunan medya oynatıcısı mevcuttur. İndirme işlemine aldığınız dosyalar hızlı bir şekilde inecektir. HD video desteği sunar. Ebeveyn kontrolü bulunuyor olması çok güzel bir ayrıcalıktır. Kısacası BearShare ile bedava müzik indirmek için daha ne bekliyorsunuz.

Not: Kurulum yaparken, kullandığınız tarayıcıda ana sayfa değiştirme ve eklenti yüklemesi gibi işlemler yapılacaktır. Kurulum esnasında bunları işaretlemeyin adım adım ilerleyin.

BearShare 12.0.0.134249 İçin Yapılan Yorumlar

efe efes dediki ;

En iyi müzik indirme programı denilebilir kacirmayin bunu
arayüzü çok kullanışlı

13 Mart 2015 - 09:59
  admin dediki ;

  Oldukça kaliteli bir müzik indirme programıdır, sizde memnun kalmışsınız programdan buna sevindim.

  19 Mart 2015 - 09:21

BearShare 12.0.0.134249 İçin Yorum Yapabilirsiniz

Kategori'den Benzer Programlar