Instagram (Android)
Lisans : Ücretsiz
Ekleyen :
Dil : Türkçe, İngilizce
Kısıtlama : Yok
Üretici :
İşletim Sistemi : Android/Android Tablet
Güncelleme : 12 Oca 2017
Üye P.
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...Loading...
Editör P.
Şimdi İndir 16 MB
  • Instagram (Android)
  • Instagram (Android)
  • Instagram (Android)

Fotoğraf Paylaşma Uygulaması

tarafından 2 sene önce

Instagram tarafından geliştirilen Android cep tepelefonları ve tabletler de kullanılabilen fotoğraf paylaşma aracı Instagram size sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla, aileniz ile anlık resim paylaşımında bulunmanızda yardımcı oluyor. Hızlı ve ücretsiz fotoğraf paylaşma aracı olan Instagramı ilk kez İOS ile tanımıştık.

Program içerisinde bulunan resimleri filtreleme efektlerinden istediğinizi kullanabilirsiniz. Resimleriniz daha dinamik ve muhteşem görüntülere sahip olacak.

Instagram’da arkadaşlarınızın paylaştığı resimleri görebilir ve beğenebiliriz. Yayın akışımızı oluşturmak için tanıdıklarımızı ve takip etmek istediğimiz diğer kişileri ekleyebiliriz. Böylelikle dünyanın dört bir yanında yapılan paylaşımları görebiliriz.

Tamamen ücretsiz sunulan özelliklerinden bazıları ise, resim efektleri ve çerçeveleridir. Instagram’a yüklemek istediğiniz fotoğrafı en iyi efektlerle güzelleştirebilirsiniz. Resimlerde özelleştirme yaptığınız fotoğrafları ise Facebook, Twitter ve Foursquare üzerinden paylaşımda bulunabilirsiniz. Paylaştığınız fotoğraflarda eğer arkadaşlarınız beğenirse yada resime yorum yapabilirse bunları anlık olarak görebilirsiniz. Ön ve arka kamera desteği mevcuttur.

Son yapılan güncellemelerden bazıları ise, şifre hatırlatma sistemi daha iyi hale getirildi. Kayıt olma ekranları yeniden tasarlandı. Bazı akıllı telefonlarda siyah ekran sorunu yaşanıyordu bu sorunlar giderildi. 25 farklı dil seçeneği eklendi.

Fotoğraf Paylaşma Uygulaması Instagram’da paylaştığınız fotoğraflarda eğer yanınızda bir arkadaşınız yada etiketlemek istediğiniz birileri varsa Facebook’taki gibi etiketleme seçeneği sunuluyor. Video çekebilme özelliği de oldukça Instagram adına yaratıcı oldu evet artık 15 saniyeye kadar video çekerek paylaşabilirsiniz. Özel fotoğraflarınızı sadece istediğiniz kişiler ile paylaşabilir ve sadece ona görünür hale getirebilirsiniz.

Sosyal medya çılgınlığının vazgeçilmezlerinden biri olan Instagram resim paylaşımlarınızı yapmanız adına güzel bir programdır. Son bir hatırlatma yapalım Fotoğraf Paylaşma Uygulaması Android 2.2 üstü cihazlarda çalışmaktadır.

Instagram (Android) İçin Yorum Yapabilirsiniz

Kategori'den Benzer Programlar

1 Facebook Mobil (Android) 741 views kez indirildi
2 TripAdvisor (Android) 904 views kez indirildi
3 Twitter İndir (Android) 699 views kez indirildi
4 Swarm (Android) 943 views kez indirildi