Minecraft İndir
Lisans : Ücretli
Ekleyen :
Dil : İngilizce
Kısıtlama : Ücretli Sürümde Yok
Üretici :
İşletim Sistemi : Win8/Win7/Vista/WinXP
Güncelleme : 12 Oca 2017
Üye P.
    1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
    Loading...Loading...
Editör P.
Şimdi İndir https://s3.amazonaws.com/Minecraft.Download/launcher/Minecraft.exe
  • Minecraft İndir
  • Minecraft İndir
  • Minecraft İndir

Strateji Oyunu

tarafından 2 sene önce

Minecraft eski bir oyun olmasa da kısa zamanda yüksek oyuncu potansiyeli elde etmiş strateji oyunudur. Oyunun temeli blok kırma, yerleştirme, hayal gücüne, özgür oynayış sistemine sahiptir. Sizde Minecraft oynarak hayal gücünüzün sınırsız bir şekilde kullanmayı deneyebilirsiniz. Gün geçtikçe artan oyuncu kitlesi oyunun başarılı olduğunu net bir şekilde açıklıyor.

MineCraft’da ilk olarak toplayacağınız bloklar sayesinde kendinize sığınaklar yapacaksınız. Gece ortaya çıkan düşmanlardan korunmak için gereklidir. Kendinizi geliştirmeye başladıkça daha farklı özgün inşaa’lar elde edeceksiniz. Tek başınıza yada arkadaşlarınızın yardımı ile kimsenin aklına gelmeyecek yapılar sizi bekliyor.

Diğer oyuncuların yaptıklar yapıları gördükçe siz daha iyisini yapabilirsiniz düşüncesi ile her zaman kendinizi geliştirerek hayal gücünüzü sınırsız bir şekilde kullanmayı deneyeceksiniz. Sınırlarınızı zorlayın ve diğer oyunculardan üstün olun.

Oyunu eğlenceli yapan bir diğer husus ise, karanlık olması ile başlayan ortaya çıkmaya başlayacak olan gizemli yaratıklar. Bu yaratıklar sizi ele geçirmek istiyor, yapmanız gereken onlara karşı savaşmak  yada  inşaa ettiğiniz evde geceyi geçirerek sabahlamak.

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli, stratejik ve rekabetli bir oyun istiyorsanız Minecraft’ı sizlere önerebilirim.

Minecraft İndir İçin Yorum Yapabilirsiniz

Kategori'den Benzer Programlar

1 Angry Birds (Windows) 1.189 views kez indirildi
2 Okey indir (Windows) 847 views kez indirildi