UltraSurf İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...

Günümüzde internet sansürlerinin çok yaşandığı bir ülkedeyiz, ancak bu sorunu çeken tek ülke biz değildik geçmiş tarihte Çin’de aynı durumlar yaşandı ve sürekli internet sansürleri getirilerek özgürlük kısıtlandı. Ultra Reach Internet Corp. tarafından geliştirilen UltraSurf programı güvenli internet ortamı sunmakta. Yalnızca Çin’de faaliyet göstermek hedefi ile yola çıkan firma şuan dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

UltraSurf bu kadar yoğun kullanılmasına sebep olarak engelli sitelere giriş yapabildiğinden ve web gizliliğinizi koruduğundan. İnternet üzerinde geriye iz bırakmadan anonim olarak gezebilirsiniz. Bir web sitesini ziyaret ettiğinizde geriye sizin IP adresiniz kalmaz sadece UltraSurf’un proxy sunucularının IP adresleri görüntülenir. Normal yollarla giriş yapamadığınız tüm web sayfalarına artık girebilirsiniz.

Milyonlarca insan gönül rahatlığı ile UltraSurf kullanıyor sizde hemen bilgisayarınıza indirerek özgür internetin tadını çıkartın.

Not: Programa dair kötü yönlerini belirtelim, tarayıcıda kısa süreli kasılmalar yapabilir. En büyük sorun ise bazı antivirus programları tarafından tehtid olarak görünür. Böyle durumlarda tek yapmanız gereken antivirus programını pasif duruma getirmenizdir.

UltraSurf İndir YAPILAN YORUMLAR