WinZip 19.0

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...

WinZip Dosya Sıkıştırma programlarından dünya üzerinde en yaygın kullanılanlardan biridir. Bunca yıllık tecrübesinin hakkını bir çok özelliği ile vermiştir. Sıkıştırılmış dosyaları açmak yada dosya sıkıştırmak için WinZip 19.0’ı deneyin.

Bir dosya sıkıştırarak e-mail atmanız gereliyorsa WinZip ile gönderebilirsiniz. Microsoft Live Hotmail, Gmail, Micrasoft Outlook, Yahoo!, Mail gibi e postaları destekler. İnternet üzerinde dosya paylaşırken boyutu büyük olacağı için sıkıştırma özelliğini kullanarak daha uygun boyuta getirebiliriz. Daha önemlisi bilgisayarınız da boş alan yaratmak istiyorsanız var olan dosyaları hızlı ve güvenli bir şekilde sıkıştırarak boyutları büyük ise partlara bölerek sıkıştırabilirsiniz. Sıkıştırılan yani yedeğini aldığınız dosyaların başka bir kişi tarafından ulaşılmasını istemiyorsanız, şifreleme özelliğini kullanarak güvenli bir hale getirebilirsiniz.

Win8, Win7, Vista, WinXP işletim sistemlerine uyumlu olarak çalışabilir. Dijital fotoğraf makinalarındaki resimlerin boyutları bir hayli büyük olabilir bu durumda WinZip ile kameradaki dosyalarınızı sıkıştırır ve entegre resim göstericisi ile dosyaları görüntüleyebilirsiniz.

WinZip 19.0 yani son güncellemesi ile bir hayli basit bir arayüze sahip oldu. Tamamen kullanıcıların daha kolay programa hakim olmalı için yapılan bu çalışmada başarılı oldukları söylenebilir. Masaüstünde kullandığımız diğer programları anımsatan son sürümü eskisine göre daha kolay. Yine son sürüm ile birlikte duyurduğu önemli gelişme ZipSend’i duyurdu. ZipSend sayesinde artık 2 GB büyüklüğe kadar dosya desteği mevcuttur aynı zamanda arşivleme yaparken, dosya paylaşım işlemlerini de tek sayfadan yürütebileceksiniz.

Desteklediği formatlardan popüler olanları sıralayalım, .zip, .rar, .tar, .bz2, .cab, .img, .iso, .tz uzantılı dosyalar ve diğer uzantıları destekler kısacası aradığınız tüm formatlar içerisinde mevcut. İlk sıkıştırma programlarından olan WinZip bilgisayarınız da daha fazla boş alan yaratmayı hedef almıştır.

WinZip Dosya Sıkıştırma Programının kurulumunu yaptıktan sonra unutmayınız “Use Evaluation Version” yazısına tıklayarak deneme sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

WinZip 19.0 YAPILAN YORUMLAR