Facebook Mobil (Android)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Facebook tarafından geliştirilen Android için Facebook Uygulaması sayesinde sosyal paylaşım sitesi facebook hesabımıza erişmek artık çok daha kolay. İnternetinizin olduğu yerde her nerede olursanız olun android cihazınızda bulunan uygulama ile Facebook’a giriş yapabilirsiniz. Facebook mobil sosyal paylaşım sitesine girmenin en hızlı yoludur.
Facebook uygulaması sizi sosyal hesabınıza bağlar ve tüm dünya ile iletişim halinde olmanızı sağlar. Anlık olarak paylaşımda bulunabilir, online arkadaşlarınızı görebilir onlarla konulabilirsiniz, görüntü resim paylaşımında bulunabilir, anlık durum güncellemenizi yapabilirsiniz. Kısacası facebook üzerinde neler yapılabiliyorsa bu uygulama ile aynılarını yapabilirsiniz tek bir farkla, daha çabuk hesabınıza bağlanabilir gelen bildirimleri anında görebilir ve gelen mesajları anında yanıtlaya bilirsiniz.
Facebook yöneticisi olduğunuz sayfalarda facebook mobil yine yardımınıza geliyor. Sayfalarınızı hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz, istatistikleri görebilir ve sayfa üzerinde paylaşımda bulunabilirsiniz. Android işletim sistemi ile gayet başarılı çalışan uygulama Facebook tarafından oldukça güzel hazırlanmış.
Uygulamada bizi bekleyen en önemli özelliklerden bir tanesi şık, modern ve kolay arayüze sahip olmasıdır. Hesabınıza giriş yapmanızın hemen ardından sayfa akışını, size ait bölüm profilini, mesajlaşma, bildirimler, arkadaş arama kısımlarına kolayca ulaşabileceksiniz. Facebook üzerinden sohbet etmek artık bildiğiniz gibi moda, hepimiz de bunu seviyor ve kullanıyoruz. Bu yüzden anlık mesajlaşma için uygun bir tercih olacaktır Facebook Mobil Uygulaması.
Web sürümü ile mobil sürümü arasında farklılıklar olsada olabilecek en iyi şekilde tasarlanmıştır. Hızı, yayın akışı, bildirimler sohbet ve diğer konularda hiç bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına hazırlanan android uygulama da çokta eksik arayamayız. Olan eksikler tartışılır varsa çözümleri konu altından konuşur bilgileniriz. Ancak Facebook Mobil Uygulaması kullanan kişilerin yorumlarına göz attığımızda %95’in üzerinde olumlu etkiler alındığını göreceksiniz.
Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde olması gereken programlardan bir tanesidir. Editör tavsiyesi olarak bulundurun ve ihtiyaçlarınızı anlık karşılayın. Tamamen ücretsiz kullanıcıya sunulan facebook mobil’i indirmek için daha ne bekliyorsunuz.

Gelen Aramalar:ücretsiz facebook uygulaması indir
Facebook Mobil (Android) YAPILAN YORUMLAR