hotspot-shield-logo

Hotspot Shield (Windows) İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Hotspot Shield özgürce internet kullanmak açısından önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda internet ve yerel ağlar üzerinden olası tehtidlere karşı kullanabileceğiniz güçlü bir proxy programıdır. Bir çok Proxy programının aksine oldukça kullanışlı bir arayüze sahiptir ve programı indirip kurmanızın ardından dil seçeneklerinden Türkçe’yi seçebilirsiniz.

Kişisel gizliliğinizi korumak istiyorsanız yani IP adresinizi gizleyerek internette dolaşmanız mümkün. Yada yasaklı sitelere giriş olarak da kullanılabilir. Ülkemizde çok fazla erişime engellenen internet siteleri olduğunu biliyoruz, bu program sayesinde IP adresiniz gizlenerek anonim olarak internette gezebilirsiniz. Bir çok web sayfasında karşılaşılan durum kişisel bilgilerinizi ele geçirmeye çalışmaktır. HotSpot Shiel ile tamamen güvende olacaksınız. Güvenli bir web gezintisini sizlere sunmaktadır.

Programı indirmenizin ardından kurulum oldukça kolaydır, kurulum esnasında bilgisayarınıza başka hiç bir uygulama indirmez. Her türlü bilgisayar da çalışır ve bilgisayarınız da yavaşlatma yapmaz. Programın ayarlar sekmesini kullanarak Ağ Algılama seçeneklerinden sizin tercihiniz olan bağlantıyı işaretleyerek tam istediğiniz şekilde bilgisayarınızı diğer ağlardan gelecek tehtidlere karşı koruyabilirsiniz.

Tek bir kötü yanını gördüğüm program, ziyaret ettiğiniz web sitelerinin üst kısmında reklamlar çıkartacaktır. Bunun  dışında hiç bir eksiğini görmüyorum. HTTPS şifrelemesi ile güvenli web deneyimi yaşayabilirsiniz. Kişisel gizliliğinizi sağlayabilir, yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Wi-Fi den gelecek saldırılara karşı güvenlik önlemi alabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz koruma altında.

Hotspot Shield (Windows) İndir YAPILAN YORUMLAR