adwcleaner logo

AdwCleaner İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

AdwCleaner bilgisayarınıza bulaşan zararlı yazılımları kaldırma programıdır. Web ortamından bir program yada dosya indirdiğimiz de bilgisayarımıza zararlı sayılan Adware, Malware adı verilen tehlikeli yazılımlar inebilir. Özellikle dikkat etmenizi önerdiğim nokta bir programın kurulumunu yaparken ileri, next derken tüm şartlara göz atarak sayfaları geçin. Kurulum yaptığınız programın içerisinde bu yazılımlardan olabilir ve ana sayfa değişir. Tarayıcınızın yavaş çalışmasını yada istediğiniz ana sayfayı kullanamıyor olmanıza neden olur.

AdwCleaner çok güçlü bir Ana Sayfa Kurtarma Programıdır. Oldukça kolay arayüzü sayesinde hiç zorlanmadan kullanabileceğinizi sanıyorum. Tüm özellikleri tek bir pencere içerisin de olduğu için tarama yapın ve çıkan tehlikeli sonuçları kaldırın. Bazı tür programlar zararlı olmasa bile onları da yakalayabilir, siz tarama işleminin sonucunda çıkan detaylara kısaca bir göz atın ihtiyacınız olan herhangi bir şeyi kaldırmayın. Kısacası bilgisayarınızı en kolay yoldan temizleme programıdır.

Programı taşınabilir aygıtlarınıza yükleyerek bilgisayarlarınıza kurmadan yalnızca flash disklerinizden de kurtarabilirsiniz. Çok karmaşık temizleme programlarından sıkıldıysanız alternatif olarak AdwCleaner kullanmanızı öneririm. Browserim yavaşladı, ana sayfam değişti derdine son.