Instagram-Android-Logo

Instagram İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Instagram tarafından geliştirilen Android cep tepelefonları ve tabletler de kullanılabilen fotoğraf paylaşma aracı Instagram size sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla, aileniz ile anlık resim paylaşımında bulunmanızda yardımcı oluyor. Hızlı ve ücretsiz fotoğraf paylaşma aracı olan Instagramı ilk kez İOS ile tanımıştık.

Program içerisinde bulunan resimleri filtreleme efektlerinden istediğinizi kullanabilirsiniz. Resimleriniz daha dinamik ve muhteşem görüntülere sahip olacak.

Instagram’da arkadaşlarınızın paylaştığı resimleri görebilir ve beğenebiliriz. Yayın akışımızı oluşturmak için tanıdıklarımızı ve takip etmek istediğimiz diğer kişileri ekleyebiliriz. Böylelikle dünyanın dört bir yanında yapılan paylaşımları görebiliriz.

Tamamen ücretsiz sunulan özelliklerinden bazıları ise, resim efektleri ve çerçeveleridir. Instagram’a yüklemek istediğiniz fotoğrafı en iyi efektlerle güzelleştirebilirsiniz. Resimlerde özelleştirme yaptığınız fotoğrafları ise Facebook, Twitter ve Foursquare üzerinden paylaşımda bulunabilirsiniz. Paylaştığınız fotoğraflarda eğer arkadaşlarınız beğenirse yada resime yorum yapabilirse bunları anlık olarak görebilirsiniz. Ön ve arka kamera desteği mevcuttur.

Son yapılan güncellemelerden bazıları ise, şifre hatırlatma sistemi daha iyi hale getirildi. Kayıt olma ekranları yeniden tasarlandı. Bazı akıllı telefonlarda siyah ekran sorunu yaşanıyordu bu sorunlar giderildi. 25 farklı dil seçeneği eklendi.

Fotoğraf Paylaşma Uygulaması Instagram’da paylaştığınız fotoğraflarda eğer yanınızda bir arkadaşınız yada etiketlemek istediğiniz birileri varsa Facebook’taki gibi etiketleme seçeneği sunuluyor. Video çekebilme özelliği de oldukça Instagram adına yaratıcı oldu evet artık 15 saniyeye kadar video çekerek paylaşabilirsiniz. Özel fotoğraflarınızı sadece istediğiniz kişiler ile paylaşabilir ve sadece ona görünür hale getirebilirsiniz.

Sosyal medya çılgınlığının vazgeçilmezlerinden biri olan Instagram resim paylaşımlarınızı yapmanız adına güzel bir programdır. Son bir hatırlatma yapalım Fotoğraf Paylaşma Uygulaması Android 2.2 üstü cihazlarda çalışmaktadır.

Instagram İndir YAPILAN YORUMLAR