Internet Download Manager (IDM) İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Internet Download Manageri, son zamanlarda birçoğumuz tanımaya başladı. Dosya İndirme yöneticisi olarak bilinen IDM internet üzerinden bir dosya, veri, video kısacası herhangi bir indirme işleminizde, indirme hızını müthiş bir oranla arttırmaktadır. Bu artış normal indirme hızımıza göre 5 kat artacaktır.

Tarayıcı uyumuna göre çalışan Internet Download Manager dünya çapında yaygın kullanılan Google Chrome, Firefox, Internet Explore, Opera gibi tarayıcılara entegre edilmiştir.
Kolay kullanıma sahip bir arayüzünün olması, programı kullanan bizleri zahmete düşürmeden işlemlerimizi yapabilmemizi sağlar.

İndirmeye aldığımızı dosyaların fazlalık bir görünüm oluşturup bizi zorlaması yerine indirilen dosyaları ayrıştırıp videolar, belgeler gibi ayırmaktadır.
Diğer Dosya İndirme Yöneticilerinden ayıran güzel bir özelliği de bir den fazla eğer isterseniz 10’larca dosyayı aynı anda indirdiğiniz de bile tamamının inen yüzde görüntülerini anında takip edebilirsiniz. Eğer ki bir sebepten dolayı indirme işlemleriniz yarıda kesildiyse bile kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kullanıcılar için belki de en önemli konu olan virüs koruması da İDM ye entegre edilmiştir.

Daha kullanışlı, güvenli ve etkili bir hale getirilmesi amacıyla yapılan güncellemeleri takip etmenize gerek yoktur. Internet Download Manager yeni bir güncelleme getirdiğin de, sizi bilgisayarın açılış ekranın da yeni sürümünün geldiğine dahi bilgilendirir. Bu sayede size de programı her daim güncel sürümü ile kullanmak düşer.
Internet Download Manager bilgisayarınıza deneme sürümü olarak inecektir. Memnun kaldığınız taktir de ücreti ile tam sürüme geçebilirsiniz yada crack dosyaları ile ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Programın kullanıcılara sağladığı değerlendirmemizce artı ve eksi yönleri kısaca gözden geçirecek şunları söyleyebiliriz.
Dosya indirme hızımızı arttırması elbette artı yönündedir. Türkçe dil desteği sunuyor olması artı yönündedir. İşletim sistemlerinin tümünde çalışabilir olması ve hiçbir özel gereksinim gerektirmemesi artı yünündedir. Kısa bir süreden sonra ücretli sürüme geçilmesini gerektiriyor olması eksi yönündedir.

Internet Download Manager (IDM) İndir BENZER İÇERİKLER
Internet Download Manager (IDM) İndir YAPILAN YORUMLAR