IObit-Uninstaller-Logo

IObit Uninstaller

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

IObit Uninstaller program kaldırma araçlarından en iyilerinden olarak bilinir. Böyle biliniyor olmasının nedeni Program Kaldırma Aracı olarak güçlü bir yapıya ve kullanımı kolay bir arayüze sahip olmasıdır. Bilgisayarınızda bir süre sonra yavaşlamalar görülür, eğer eskiden indirilen gereksiz sayabileceğiniz programları kaldırmazsanız yavaşlar. Bu durumda IObit Uninstaller 4.0 size yardımcı olacaktır.

Windows’un kendi Program Ekle/Kaldır menüsünde bazı programları kaldırmak istesekte, kaldırılması mümkün olmuyor, uyu veriyor hata veriyor. Bilgisayarınızda yüklü Windows uygulamalarını dahi kaldırabilirsiniz.

Programın kurulumunu gerçekleştirmenizin ardından, kaldırma işlemlerini yapabilirsiniz. Kaldırma işlemi sırasında olası bir sorun olur ve bilgisayarınıza herhangi bir zarar gelirse bu durum için otomatik geri dönüşüm yapabilmek için sistem geri yükleme noktası eklenmiştir. Ancak bu durumu yaşamanız mümkün dahi olmayacaktır.

Bir şekilde web ortamında dolaşırken bilgisayarımıza dosyalar iniyor, yada tarayıcımıza zararlı eklentiler yapışım kalıyor ve ana sayfa değişmiyor. Windows’un kendi Program Ekle/Kaldır özelliği bile bu tür eklentileri kaldıramıyor. Iobit Uninstaller 4.0 kullanırsanız bir an önce bilgisayarınıza yapışmış olan o zararlı eklentileri kaldırabilirsiniz.

Program Kaldırma işlemi yaptığınız da kayıt defterinde bilgisayarınız içinde kaldırılan dosya ile bağlantılı herhangi birşey varsa Güçlü Tara özelliğini kullanarak tamamen o dosya, program ile alakalı herşeyi tamamen silebilirsiniz.

Kullanıcıları bu kadar güçlü program kaldırma aracının ücretsiz sunuluyor olması oldukça değerlidir. Windows’un kendi program kaldırma aracını güçsüz buluyorsanız bu tam ihtiyacınız olan kaldırma aracıdır.

IObit Uninstaller BENZER İÇERİKLER
IObit Uninstaller YAPILAN YORUMLAR