nero burning rom 2015

Nero Burning ROM 2015

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Nero programını uzun yıllardır biliriz bir şekilde kullanmış olabilirsiniz. Eski adı Nero olarak bilinen firma program üzerinde yaptığı değişikliklerden sonra isim değişikliğine gitmenin de iyi olduğunu düşünmüş yeni adı ile Nero Burnin ROM 2015 karşınızda. Programın eskiden olduğu gibi sorunsuz çalıştığını ve hatta iyileştiğini belirtmek isterim.

Kendi işletim sistemlerimizin, windows’un, vista’nın kendi disk yazma özellikleri mevcut ancak Nero Burning ROM 2015 disk yazma konusunda çok daha hızlı. Dolayısı ile Nero 2015 kendi işletim sisteminizdeki yazma özelliğinden daha hızlı yazar.

Programın en dikkat çeken özelliği CD/DVD/Blu-Ray gibi tüm disk formatlarında yazma işlemi yapabiliyor. Yazdırmak istediğiniz diskten daha büyük boyutlu bir içeriğiniz varsa yinede yazdırma özelliğini kullanarak kalanları bir diğer disk’e yükleyerek devam edebilirsiniz. Ses CD’leri yazabilmek yada müzikleri çıkartmak isteyen kullanıcılar içinde uygundur. Popüler olarak bilinen tüm ses formatlarını tanır ve müziklerinizi kalite kaybı olmadan bilgisayarınıza da aktarabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş özellikleri sayesinde Nero Burning ROM 2015 içerisindeki verilerinizi şifreleyebilirsiniz. Disklerinizin yanlış ellere geçip ulaşılmasın istiyorsanız bu önemli sayılacak ciddi bir konu. Çizilmiş diskler tam bir baş belasıdır, içerisinde başka bir yerde yedeği olmayan verilerimiz olabilir. SecurDisc adı verilen bir mekanizmayı kullanan Nero 2015 çizilen disklerin içerisindeki verileri sorunsuz bir şekilde kurtarabiliyor.

Not: İndirme işleminin başlatılması için, ”Simdi İndir” yazısına tıkladıktan sonra açılan sayfada mail adresinizi yazıp onaylamanız gerekmektedir ve indirme işlemi başlar.

Nero Burning ROM 2015 BENZER İÇERİKLER
Nero Burning ROM 2015 YAPILAN YORUMLAR