okey-oyunu-indir

Okey indir (Windows)

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Okey Türkiye de neredeyse herkesin bildiği ve çok keyifli masa oyunlarından birisidir. 4 kişi bir araya gelerek okey oynar, ancak evde canınız sıkıldığında ve okey oynamak isterseniz. Bu oyun size keyif verecektir. Tamam ücretsiz olan Okey’i hemen indirebilirsiniz.

Okey programını bilgisayarınıza indirdiğinizde isterseniz tek başınıza bilgisayar karşı oynayabilirsiniz. Yada eşli oyun oynamak isterseniz oyun ayarlarından bunu belirleyebilirsiniz. Kaç puandan başlayarak bitirmek istediğinizi de ayarlayabilirsiniz. Bolca vaktiniz varsa yüksek bir sayı belirlersiniz zamanınız az ise daha düşük tamamen size kalmış. Belirlediğiniz sayıdan 0’a ilk gelen galip olacaktır.

Oyuna başladığınız anda taşları otomatik düzenle seçeneğini kullanarak zaman kaybetmeden taşları hızlıca dizebilirsiniz. Sol taraftaki sırala komutundan bu işlem gerçekleşmektedir. Okey oyununda toplamda 106 adet taş bulunmaktadır, herkese 14 erli dağıtılır her el sırayla bir kişiyede 15 dağıtılır elinde bir fazla taşı olan başlangıç taşınını atar. Sıra size geldiğinde yandan gelen taşıda alıp ıstakanıza koyabilirsiniz. Yada ortadan çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi içinde bir taş atmalısınız.

Masaüstü bilgisayarlarınızda, laptoplarınızda okey oyunu oynama fırsatı, hemen ücretsiz indirip kurulum yapabilirsiniz. Oyunun online oynanmayacağını söyleyerek siz kullanıcıları da yanlış yönlendirmiş olmayalım.

Gelen Aramalar:okey indir, okey ucretsiz oyun indir, tas okey indir, yeni bedava oyun indir, Okey oyun oyna indir
Okey indir (Windows) YAPILAN YORUMLAR