PhotoScape 3.7 İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Ücretsiz Resim Düzenleme Programı olan PhotoScape son zamanlarda en yaygın kullanılan resim editörü programıdır. Oldukça kullanışlı olması, kolay bir ara yüze sahip olması ve büyük boyutlu resim düzenleme programlarındansa her işimizi görebilen küçük bir boyuta sahip olan Photo Scape kullanıcılar tarafından tercih edilir.
Kısaca PhotoScape’yi nasıl kullanabileceğimizi ve ne tür değişiklikler yapabileceğimizi öğrenelim.
12 adet işlem yapabileceğimiz kategoriye sahiptir. Başlıca ihtiyaç duyulan bölümleri Düzenleyici, Toplu Düzenleyici, Birleştirme, Ekran Yakalama ve Raw Dönüştürücüdür.
Düzenleyici Ekranından bir resim eklediğimiz de üzerinde kontrast, arka ışığı, parlaklık, renk, çerçeve, kırpma gibi değişiklikler yapabiliriz. Daha özel düzenlemeler için resimlerde kırmızı çıkan gözü düzeltme, benlerinizi yok etme ve mozaik ekleyerek görünmesini istemediğiniz yerlerini kapatabilirsiniz.
AniGif özelliğini kullanarak beğendiğiniz sayfa geçişlerini kullanabilirsiniz. Ekran yakalama özelliğini kullanarak ise istediğiniz tam ekranı yada sayfada ki belirli bir bölgeyi yakalayabilirsiniz. Raw Dönüştürücü adıyla karşımıza çıkan kategori ise Raw’den JPG formatına resim dönüştürür.
Program hakkında bilinmesi gereken bir diğer konu ise en iyi ücretsiz Windows programları arasında yer almasıdır.

3.7 Sürümü İle Eklenen ve Düzeltilen Özellikler
Tam ekran özelliği geliştirildi.
Görüntü yakalama özelliğin de bulunan hatalar giderildi ve daha iyi bir hale getirildi.
Efekt fırçası ve renk sıcaklığı filtresi eklendi.
JPEG resimlerin kalitesi arttırıldı.
5 adet yeni çizim aracı eklendi.

Programı kullanmamız için ya da kullanmaktan vazgeçmemiz için ufak bir inceleme sonucunda çıkan artı ve eksi yönlerini değerlendirelim.
Tamamen Ücretsiz.
Türkçe Dil Desteği Sunuyor.
Otomatik ayarlar ile kullanımı kolaylaştırıyor.
Ev tipi kullanıcıları için her türlü düzenlemeleri sağlıyor.
⦁ Kullanımı kolay ancak yine de verimli kullanım alabilmek için biraz deneyime sahip olmak gerekiyor.

Gelen Aramalar:https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1826 WumEls0McMYO3KOqVje0X_pFyHY_6qyVgttBGy078qrf0qAlE8Tt0VqXSA8JwR_H cfdc958e3b939ba5bf1dcfb07f9ea2f15f2bd1fb&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme, resim düzenleme programı indir
PhotoScape 3.7 İndir YAPILAN YORUMLAR