swarm_logo

Swarm İndir

Swarm arkadaşlarınızla mekan paylaşımları yapabildiğiniz, buluşma, etkinlik hazırlayabildiğiniz bir sosyal mecradır. Ne yaptığınızı paylaşabileceğiniz bir sosyal ağdır. Kullanıcılara tamamen ücretsiz sunulmaktadır.

Foursquare tarafından geliştirilen Swarm uygulaması en popüler check-in uygulamasıdır. Swarm uygulaması aracıyla bir mekan paylaşımı yani check-in yaptığınız da arkadaşlarınız bulunduğunuz konumu görebilir ve sayenizde yeni yerler keşfeder yada size katılabilir. Profil bilgilerinizi Foursquare’den otomatik olarak alan Swarm uygulaması daha sosyal içerik sunuyor. Ana sayfa akışınızda arkadaşlarınızın nerede olduğu ve ne kadar mesafede oldukları gösteriliyor. 125 metre mesafede 3 km mesafede gibi arkadaşlarınızın nerede bulunduklarını görebiliyorsunuz. Check-in yapılan mekanlar aracılığı ile yeni yerler keşfedebilirsiniz ve onlara katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızı bir yere davet ederek buluşma ayarlamak istiyorsanız, ekranın sağ üstünde bulunan simgeye tıklayarak onlara etkinlik daveti gönderebilirsiniz.

Swarm Uygulaması oldukça modern ve kullanışlı bir arayüze sahip olması ile ilgileri üzerine çekiyor. Yakındaki ve uzaktaki arkadaşlarınızın nerede ve ne kadar mesafede olduklarını bilmemiz ise dostlukları sıkı tutuyor.

Check-in yaptıkça hislerinizi ve ifadelerinizi belirtebileceğiniz stickerların sayısı da değişiyor. Tamamının ücretsiz olduğunu hatırlatmakta fayda var. Check-in yapmak için yapmanız gereken oldukça basit ekranın sağ üstünde bulunan konum simgesine tıklayarak check-in ekranına ulaşabilirsiniz.

Android için Swarm Uygulaması’nın yaygın kullanılmasının en temel özellikleri, yakındaki ve uzaktaki arakdaşlarınızı kolayca bulup iletişime geçebiliyorsunuz. Yapılan check-in ile hislerinizi ifade edebiliyorsunuz. Arkadaşlarınız ile buluşma ayarlayıp güzel bir etkinlik geçirebiliyorsunuz. Arkadaşlarınızın gittiği mekanları görerek yeni yerlerde keşfedebilirsiniz.

Swarm İndir YAPILAN YORUMLAR