TeamViewer İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

TeamViewer 10 uzaktan masaüstü kontrolü sağlayan eşsiz bir bağlantı programıdır. Her bilgisayarda olmazsa olmaz bulunması gereken programlardandır. Bir bilgisayar ile uzak masaüstü bağlantısı kurmanızı sağlar, oldukça kolay kullanımlıdır ve Türkçe dil desteği sunmaktadır. Dünya genelinde 200 milyondan fazla kullanıcının TeamViewer kullanmasının elbette ki bir sebebi olmalı.

TeamViewer aracılığı ile bağlantı kurduğunuz bilgisayar da adeta o bilgisayar da oturuyormuşsunuz gibi ekran önünüze gelir ve tüm işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bazı kullanıcıların programın güvenli olup olmadığı konusunda şüpheleri olabilir ancak oldukça güvenlidir programı her kapatıp açtığınız da otomatik ID ve şifre yenilenir. Sadece bu ıd ve şifreyi verdiğiniz diğer kullanıcı bilgisayarınıza bağlanabilir. Ancak sadece bu kadarı ile sınırlı değildir, iş yerinizdeki bilgisayarınıza da bağlanabilirsiniz. Ya da iş yerinizdeyken ev bilgisayarınıza bağlanabilirsiniz.

Daha önce programı hiç kullanmamışlar için ön yargıları kırmak gerekir, amatör ve profesyonel bilgisayar kullanıcılarının tamamı hiç zorlanmadan programı kullanabilir.

Küçük bir kurgu yapmak gerekirse eğer bilgisayarlardan anladığınız aile, eş, dost ve akrabalar arasında bilinirse tam bir facia olmaya başlıyor. Hiç olmadık konularda sizden teknik konular istenebiliyor. En azından sizden destek isteyen kullanıcıların bilgisayar da bu programı bulunmasını önemle duyuruyoruz.

Bilgisayarınıza bağlanan kişinin yaptığı değişikleri, tüm hareketleri izleyebiliyorsunuz sizden habersiz hiçbir şey yapılamaz, olası bir tehdit durumunda esc tuşuna basmanız kadar kolaydır bağlantıyı sonlandırmak. Güzel yönlerinden bir tanesi de sohbet ses ve görüntü desteği de sunar. Aynı zaman da yine TeamViewer üzerinden toplantılara da katılabilirsiniz. Kişi listesi oluşturabilir, bağlantılar ekleyebilirsiniz. Konuyu fazla uzatarak güzel bir rehberden çok kafa karıştıran bir yazı olsun istemiyorum.

Yeni bir sürüm geldiğin de program sizi otomatik bilgilendirir tek tuş ile çok kısa bir sürede yeni sürüm güncellemesi gerçekleşir buda önemli bir detaydır. Dosya aktarımları da sağlayabilirsiniz. Uzaktan yönetim sistemini henüz kullanmadıysanız daha ne bekliyorsunuz.

Gelen Aramalar:новости челябинск мир 74, https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1826 X0yDv71OutyqjzWtVpLwuhOdB9G7h6oOIBVHh7pWpK2JQhrYBbNjsy_kU316XElN 864cb7c930adb3b0b855696842a1176b4078a176&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
TeamViewer İndir BENZER İÇERİKLER
TeamViewer İndir YAPILAN YORUMLAR
  • Berk
    7 sene önce

    Bu sitede ihtiyacım olan tüm programları buldum neredeyse rast gele gelmiştim halbuki. 😀