twitter_android_logo

Twitter İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Twitter milyonlarca kullanıcıya sahip aktif bir sosyal paylaşım paylaşım platformudur.  Android uygulaması ile karşımıza çıkan Twitter nerede olursanız olun sadece internet bağlantınızın bulunduğu ve uygulamanın bulunduğu android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve tabletlerden giriş yapabilirsiniz.

Twitter Uygulaması ile kayıtlı Twitter hesabınıza girdikten sonra istediğiniz kişileri takip edebilir ve onların iletilerini görebilirsiniz. Girilen iletilere cevap yazabilir yada kullanıcılara özel mesaj atabilirsiniz. Twitter’a kayıtlı hesabınız hakkında biri sizden söz ettiğin de anında bildirim gelir ve anlık sosyal medyayı yaşayabilirsiniz.

Şimdiye kadar bir çok güncellemesi yapılmış olan Twitter kullanıcılara en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Yaptığı güncellemeleri inceleyelim.

Profil sayfasına yönelik iyileştirmeler yapıldı. Fotoğraf paylaşımlarına yönelik değişiklikler yapıldı. Arama özelliğin de değişiklikler oldu. Tweet akışına dair iyileştirmeler yapıldı. Şifre sıfırlamasına dair düzenlemeler getirildi. Resim eklerken görselliğinin daha iyi olması amacıyla fotoğraf filtreleri eklendi. Resimlerinizi keserek ve ölçeklendirerek biçimlendirme yapabilirsiniz. Android sürümü 4 ve üzeri olanlar için özgün yeni tasarım. Bildirim ayarları güncellendi. Sohbette yeni bir görünüm var görüntüler iyileştirildi.

Twitter Uygulamasını kullanmaya başlamadıysanız milyonlarca kişinin neden kullandığını anlamak için indirin ve kullanmaya başlayın. Tweet atmak için daha bekliyorsunuz.

Gelen Aramalar:twitter indir
Twitter İndir YAPILAN YORUMLAR