WinRAR 5.21

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

WinRAR birçok bilgisayarda zaten kurulu olan ya da olmadığı durumlarda her zaman ihtiyaç duyulabilen bir programdır. Bilgisayarınız da sıkıştırılmış olan bir dosyayı açmanıza olanak sağlar ya da bir dosyayı sıkıştırmanıza olanak sağlar.

Oldukça gelişmiş bir dosya sıkıştırma programıdır ve kalitesi tartışılamaz ölçüde iyidir. Bilinen tüm sıkıştırılmış dosyaları açabilir, bunlara örnek vermek gerekirse başlıca olanları RAR, ZIP, 7-Zip ve diğerleri. Yalnızca sıkıştırılmış dosyaları açmıyorsunuz tabi ki, kendi sıkıştırılmış dosyalarınızı da çok hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

WinRAR sıkıştırma işlemini yapmak istediğiniz büyük bir dosyayı sıkıştırarak, arşiv dosyaları haline getirir. Internet ortamında paylaşılan büyük dosyalarda bu konu çok önemlidir. Aynı zaman da bir diğer önemli özelliği ise büyük boyutlu dosyaları sıkıştırdığına parçalara bölmesidir. 900 MB büyüklüğündeki dosyayı sıkıştırdığınız da onu 9 parçaya yani tanesi 100 MB haline getirebilirsiniz.

Bozuk arşiv dosyalarına denk geldiğiniz de ‘’onar’’ özelliği sayesinde çalışabilir hale getirebilirsiniz. Bütün işletim sistemlerinde çalışabilir. Unutmamak gerekiyor ki güvenliği elden bırakmayan WinRAR arşiv haline getirilen dosyalar için şifre sistemi de koymuştur. Arşivlediğiniz dosyaları şifreleyerek daima kontrolün sizde olmasını sağlayın. İsterseniz dosyaları .ZIP isterseniz .RAR formatın da kaydedebilirsiniz.

32 bit yada 64 bit işletim sisteminize göre indirmelisiniz aksi takdirde çalışmaz. 40 günlük deneme sürümü mevcuttur sonrasında tam sürüme geçiş yapabilirsiniz. Yine de tam sürüme geçmez ve kullanıma devam ederseniz, sadece karşınıza mesajlar ve WinRAR reklamları çıkabilir.

Winrar 64 Bit indir

WinRAR 5.21 YAPILAN YORUMLAR