WordPress İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

WordPress dünya üzerinde en yaygın kullanılan website sistemlerinden biridir. Açık kaynak kodlu ve ücretsizdir. Dünyada blog sistemi dendiğinde ilk aklımıza WordPress gelir. Kullanımı kolaydır, yüzlerce eklentisi mevcuttur, dil desteği vardır.

WordPress kullanıcılarının her zaman aklının rahat olmasının temel sebebi ise her zaman en güncel web standartlarının üstünde bulunuyor olmasıdır. WordPress hiç şüphesiz ki sürekli değişmekte ve güncellenmektedir. Milyonlarca kullanıcıya en iyi hizmeti sunar.

WordPress Türkiye ekibi hazırlamış olduğu Türkleştirilmiş paket ile son versiyonu ve kolay kurulumu yapabilirsiniz.

WordPress Özellikleri ve Avantajları

* En güncel web standartlarına uygundur ve üstündür.

* Hergün gelişen sistemi sayesinde kullanıcıları her zaman memnun eder.

* İçerik girmek oldukça kolaydır ve yeni tasarım yapmanız gerekmez tasarımınıza uygun bir şekilde sitenize yansıtır.

* İçeriklerinize resim, ses ve video yüklemekte çok kolay.

* Sayfalar sistemi ile önemli kategori ve gelişmeleri sitede en belirgin yerlerde gösterebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, ana sayfa, hakkımızda, iletişim gibi sayfaları düzenleyebilirsiniz.

* Siteye gelen ziyaretçilerin sayfaya yada herhangi bir konuya attığı yorumları görebilirsiniz ve yönetebilirsiniz. Uygunsuz içerikli yada tanıtım amaçlı mesajları silebilir yada onay sisteminden geçirebilirsiniz.

* Temalarınızı çok kolay yönetebilirsiniz, yeni tema ekleyebilir yada silebilirsiniz. Eğer sizde tema yoksa binlerce ücretli ve ücretsiz wordpress temadan sitenize yada hedefinize en uygun temayı bularak seçim yapabilirsiniz.

* Sayfaları özelleştirerek arka plan rengi, site başlığı ve sloganı, arka plan görseli, sabit ön sayfa yada daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Temanıza bağlı olarak fonksiyonlar değişecektir.

* Menü yapınızı sadece sürükle bırak yöntemi ile değiştirebilirsiniz.

* WordPress uyumlu hazırlanmış ihtiyacınıza göre binlerce eklentiden gerekli olanları ekleyerek farklı özellikler katabilirsiniz.

* Ayarlar sekmesini kullanarak genel ayarlar, yazma ayarları, okuma ayarları, kalıcı bağlantılar, dil ve daha fazlasını sadece dakikalar içerisinde ayarlayabilirsiniz.

* SEO uyumu ise oldukça üst düzeydedir, oluşturduğunuz içerikleri uygun hale dönüştürür ve içeriklerinizin rakiplere göre üst sırada çıkmasına yardımcı olur.

Gelen Aramalar:https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1885 5JFjLaP6njBgUMhS8lgmUlIVdJ_2bBqmpkWaKk85v_4FbIDV0-voN1wL7_Liq7fI 56f18df41376fcfb7e50122b97e66821fb60220d&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme
WordPress İndir YAPILAN YORUMLAR
 • Berk
  7 sene önce

  Varya tam site açacaktım domaini falan aldım virüs programı için girdiğim sitede wordpressi gördüm inceledim. Çok güzel anlatılmış bence çok güzel bir blog sistemi indiriyorum hemen. Teşekkürler indirprogram.net

  • admin
   7 sene önce

   Teşekkürler, anlatımın kolay olması için makaleleri özenle yazıyoruz. Siz değerli kullanıcılarımıza daha anlaşılır yazılar hazırlayabilmek için.